Kupię: Uzdrawianie dźwiękiem w tradycji tybetańskiej, TWR

wykłady, spotkania, odosobnienia, imprezy, wystawy, petycje, poszukuję, odstąpię...
Awatar użytkownika
foryal
Posty: 95
Rejestracja: wt kwie 14, 2015 20:47
Płeć: mężczyzna
Tradycja: yungdrung bon

Kupię: Uzdrawianie dźwiękiem w tradycji tybetańskiej, TWR

Nieprzeczytany post autor: foryal »

Witam wszystkich.

Chciałbym nabyć książkę, której autorem jest Tenzin Wangyal Rinpocze, a mianowicie chodzi mi o "Uzdrawianie dźwiękiem w tradycji tybetańskiej" z 2008 roku, wydane przez REBIS. Zdaję sobie sprawę z tego, że jest to pozycja trudno dostępna, dlatego jestem w stanie dać za nią odpowiednią ilość pieniędzy.

Praktykuję Bon od początku listopada zeszłego roku i moja wiedza opiera się głównie na książkach Tenzina W. Rinpocze, którego styl pisania bardzo przypadł mi do gustu. Udało mi się zakupić wszystkie jego książki wydane dotychczas przez wydawnictwo Rebis i brakuje mi tylko tej jednej, więc pomyślałem, że udam się do źródła i zapytam istoty światła o pomoc w tej sprawie. Tak więc, czy znajdzie się tutaj ktoś chętny na odsprzedanie owego dzieła?

Cenę możemy oczywiście ustalić wspólnie, otwarty jestem również na wszelakie propozycje. Nie wstydźmy się odważnych ofert.

Pozdrawiam serdecznie!

PS.

Do książki była dołączona płyta CD, którą również chciałbym nabyć razem z książką.
Nie ma narodzin i śmierci, dobra i zła, niewoli i wyzwolenia. One są w umyśle.
Synu mój, skąd łzy? Przecież nie mamy imion ani form.
Awatar użytkownika
foryal
Posty: 95
Rejestracja: wt kwie 14, 2015 20:47
Płeć: mężczyzna
Tradycja: yungdrung bon

Re: Kupię: Uzdrawianie dźwiękiem w tradycji tybetańskiej, TW

Nieprzeczytany post autor: foryal »

Nieaktualne! :cooll:
Nie ma narodzin i śmierci, dobra i zła, niewoli i wyzwolenia. One są w umyśle.
Synu mój, skąd łzy? Przecież nie mamy imion ani form.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogłoszenia”