shamata w krakowie

odosobnienia, wykłady i webcasty nauczycieli
Awatar użytkownika
Milarepa
Posty: 435
Rejestracja: wt lip 25, 2006 13:33
Lokalizacja: kraków

shamata w krakowie

Nieprzeczytany post autor: Milarepa »

Tez chciałem w tym panelu dać informacja bo główna medytacja w linii szambala jest vipassana połączona z shamata czyli bycie uważnym tu i teraz.
Krakowska Grupa Szambali zawiązała się jako pierwsza w Polsce w 1992r., dzięki nauczycielowi Szambali prof. Peterowi Conradi, który w tym czasie wykładał na Uniwersytecie Jagiellońskim. Grupa nie działała zbyt długo i reaktywowała się w 2006r.
W Krakowie, tak jak we wszystkich Ośrodkach Szambali organizowane są cotygodniowe sesje medytacji siamatha. Grupa korzysta z sali ośrodka Zen. Do Krakowa zapraszani są nauczyciele Szambali na wykłady otwarte, a w przyszłym roku planowane są programy Treningu Szambali.
Każdy może wziąć udział w cotygodniowych sesjach medytacyjnych, organizowanych przez Grupę.
zapraszamy na SESJE MEDYTACYJNE ul. Łobzowska 41/3
wtorek 18.00 - 19.30
Z powody braku instruktorów, którzy nie maja czasu medytacje prowadzę ja czyli Milarepa daje tez instrukcje do medytacji. Proszę tez o symboliczny grosik po medytacji bo trzeba zapłacić za sale.
medytacja shamaty wtradycji szambali
jh
Posty: 141
Rejestracja: czw cze 21, 2007 19:07
Tradycja: Diamentowa Droga

Re: shamata w krakowie

Nieprzeczytany post autor: jh »

Milarepa pisze:Z powody braku instruktorów, którzy nie maja czasu medytacje prowadzę ja czyli Milarepa daje tez instrukcje do medytacji. Proszę tez o symboliczny grosik po medytacji bo trzeba zapłacić za sale.
Skoro Milarepa prowadzi to wszyscy będą walić jak w dym na praktyki.
Moje pytanie dotyczy tego czy sa jakieś informacje czy przyjedzie w końcu Marpa i też będzie prowadził, albo Drukpa Kunley?
Awatar użytkownika
Intraneus
ex Moderator
Posty: 3671
Rejestracja: pt cze 25, 2004 13:03
Tradycja: Youngdrung Bon
Lokalizacja: Pless/Silesia

Re: shamata w krakowie

Nieprzeczytany post autor: Intraneus »

Drukpa prowadził w poprzednim miesiącu ;)
Radical Polish Buddhism
Awatar użytkownika
Milarepa
Posty: 435
Rejestracja: wt lip 25, 2006 13:33
Lokalizacja: kraków

Re: shamata w krakowie

Nieprzeczytany post autor: Milarepa »

Medytacje będzie prowadzić i wyjaśnienia do medytacji, instruktorka tradycji szambali z Krakowa.instruktorzy medytacji szambali
ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogłoszenia”